20 січня

«Перший Гіпермаркет Дверей» – це найбільший у Європі маркет-плейс з продажу дверей, який працює на ринку України вже більше 10 років. Щодня ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісну, сертифіковану продукцію від міжнародних виробників, які представляють більше ніж 20 країні світу (включно з широким асортиментом товарів українського виробництва).

Загальна кількість продукції перевищує 25 тисяч найменувань – це вхідні, міжкімнатні та металопластикові двері, надійна фурнітура, стильні меблі і великий вибір штор. Все це розміщено на загальній торгівельній площі у 3500м2, що дозволяє нам надати клієнтами широкий вибір продукції на будь-який смак та гаманець.

Для зручності покупців у виставковій залі «Першого Гіпермаркету Дверей» представлено 1108 моделей дверей. Це дає змогу на власні очі побачити якість виконання дверей, їх комплектацію, порівняти різні стилі та оцінити фарбування полотен. До того ж, у салоні штор, який знаходиться на першому поверсі, ви можете обрати серед 400 варіантів тюлей та гардин різноманітних стилей та кольорів, підібравши ідеальний варіант для оновленого інтер’єру.

За рахунок роботи з більш ніж 100 виробниками товарів, на території «Першого Гіпермаркету Дверей» завжди можливо знайти найсучасніші та найактуальніші моделі дверей та фурнітури. А кваліфіковані співробітники відділу продажу завжди допоможуть обрати найкращій варіант під потреби покупців, які потім неодноразово повертаються до нас для придбання дверей.