20 Січня

«Перший Гіпермаркет Дверей» – це найбільший у Європі маркет-плейс з продажу дверей, який працює на ринку України вже більше 10 років. Щодня ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісну, сертифіковану продукцію від міжнародних виробників, які представляють більше ніж 20 країні світу (включно з широким асортиментом товарів українського виробництва).

Загальна кількість продукції перевищує 25 тисяч найменувань – це вхідні, міжкімнатні та металопластикові двері, надійна фурнітура, стильні меблі і великий вибір штор. Все це розміщено на загальній торгівельній площі у 3500м2, що дозволяє нам надати клієнтами широкий вибір продукції на будь-який смак та гаманець.

Для зручності покупців у виставковій залі «Першого Гіпермаркету Дверей» представлено 1108 моделей дверей. Це дає змогу на власні очі побачити якість виконання дверей, їх комплектацію, порівняти різні стилі та оцінити фарбування полотен. До того ж, у салоні штор, який знаходиться на першому поверсі, ви можете обрати серед 400 варіантів тюлей та гардин різноманітних стилей та кольорів, підібравши ідеальний варіант для оновленого інтер’єру.

За рахунок роботи з більш ніж 100 виробниками товарів, на території «Першого Гіпермаркету Дверей» завжди можливо знайти найсучасніші та найактуальніші моделі дверей та фурнітури. А кваліфіковані співробітники відділу продажу завжди допоможуть обрати найкращій варіант під потреби покупців, які потім неодноразово повертаються до нас для придбання дверей.

 

[:ru]

«Первый Гипермаркет Дверей» – это крупнейший в Европе маркет-плейс по продаже дверей, который работает на рынке Украины уже более 10 лет. Ежедневно мы предлагаем нашим клиентам высококачественную сертифицированную продукцию от международных производителей, представляющих более 20 стран мира (включая широкий ассортимент товаров украинского производства).

Общее количество продукции превышает 25 000 наименований – это входные, межкомнатные и металлопластиковые двери, надежная фурнитура, стильная мебель и большой выбор штор. Все это размещено на общей торговой площади в 3500м2, что позволяет нам предоставить клиентам широкий выбор продукции на любой вкус и кошелек.

Для удобства покупателей в выставочном зале «Первого Гипермаркета Дверей» представлен 1108 моделей дверей. Это позволяет воочию увидеть качество выполнения дверей, их комплектацию, сравнить разные стили и оценить окраски полотен. К тому же, в салоне штор, который находится на первом этаже, вы можете выбрать среди 400 вариантов тюлей и гардин различных стилей и цветов, подобрав идеальный вариант для обновленного интерьера.

За счет работы с более чем 100 производителями товаров, на территории «Первого Гипермаркета Дверей» всегда можно найти самые современные и актуальные модели дверей и фурнитуры. А квалифицированные сотрудники отдела продаж всегда помогут выбрать лучший вариант под потребности покупателей, которые затем неоднократно возвращаются к нам для приобретения дверей.