Logo

КОМПАНІЇ ГРУПИ

FOMALGAUT GROUP
03134, УКРАЇНА, КИЇВ, ВУЛ. ПШЕНИЧНА, 2-А
Промислова група компаній FOMALGAUT GROUP з виробничими потужностями понад 370 тис.т. будівельних сумішей в рік, яка протягом 27 років виробляє інноваційні продукти і пропонує комплексні рішення для будівельного ринку.
ТОВ «ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН», КИЇВ
03134, УКРАЇНА, КИЇВ, ВУЛ. ПШЕНИЧНА, 2-А
Компанія «Фомальгаут-Полімін» і власна ТМ POLIMIN - національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей. Продукція ТМ POLIMIN - це єдині українськи будівельні суміші та лакофарбові матеріали, які першими вийшли на міжнародний ринок.
ТОВ «ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН», ЗАВОД З ВИГОТОВЛЕННЯ СБС В КИЄВІ
03134, УКРАЇНА, КИЇВ, ВУЛ. ПШЕНИЧНА, 2-А
Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Фомальгаут-Полімін» − ключова виробнича бізнес-одиниця групи компаній «Фомальгаут Груп», яка спеціалізується на виготовленні широкої лінійки високотехнологічних будівельних матеріалів: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д.
ТОВ «ФОМАЛЬГАУТ-ГАЛИЧИНА» ЗАВОД СБС, РІВНЕНСЬКА ОБЛ.
35532, УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛ., РАДИВИЛІВСЬКИЙ Р-Н, С. ПУСТОІВАННЕ
Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Полімін-Галичина» − підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп», яке введене в експлуатацію у 2014 році. Завод модернізований, оснащений новим, високотехнологічним обладнанням вітчизняних і світових постачальників з виробничою потужністю 100 тон/рік. 
ПП «ПОЛІМІН-ПІВДЕНЬ»ЗАВОД СБС, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ.
75100, УКРАЇНА, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ., ОЛЕШКІВСКИЙ Р-Н, М. ОЛЕШКИ
Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ПП "Полімін-Південь" − складова групи «Фомальгаут-Полімін», введений в експлуатацію в 2008 році. Завод модернізований, оснащений новим, високотехнологічним обладнанням 2014 і 2018 років з виробничою потужністю 100 тонн / рік.  
ПП «ПОЛІМІН-ДОНБАС» ЗАВОД СБС, ДОНЕЦЬКА ОБЛ.
84401, УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛ., М. ЛІМАН
Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ПП «Полімін-Донбас» - підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп», введений в експлуатацію у 2005 році. Завод модернізований, оснащений новим обладнанням вітчизняних і світових постачальників (Німеччина, Італія) з виробничою потужністю 100 тонн/рік.
«ПЕРШИЙ ГІПЕРМАРКЕТ ДВЕРЕЙ» , КИЇВ
КИЇВ, ВУЛ. МАЛА КІЛЬЦЕВА, 6
«Перший гіпермаркет дверей» заснований групою Фомальгаут в 2011 році. У виставковому залі салону представлено ​​колекцію різноманітних моделей для облаштування зовнішньої і внутрішньої частини будинку і квартири.
ПП «БУД-МАШ» МАШИНОБУДІВНЕ ПІДПРИЕМСТВО, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ.
УКРАЇНА, м. ЖИТОМИР, ВУЛ. ПОКРОВСЬКА, 48
Завод з виготовлення технологічного обладнання ПП «БУД-МАШ» – підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп». Завод оснащений новим обладнанням для розкрою й обробки листового і сортового прокату, дробоструменевого очищення та фарбування, сучасним зварювальним і вантажопідйомним устаткуванням, власним ливарним цехом. Конструкторське бюро заводу виконує розробку конструкторської і проектної документації стадій КМ і КМД.
КОВЕЛЬ-ВАПНО
45034, СМТ. ЛЮБЛИНЕЦЬ КОВЕЛЬСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, 1
Завод з виробництва вапна та силікатної цегли ТОВ «Ковель-Вапно» - підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп» з 2006 року. Виробничі потужності дозволяють випускати:

50 000 т/міс. вапна комового 1-го, 2-го, 3-го сорту;
36 млн. шт. цегли на рік.

Має у своєму розпорядженні родовища карбонатних порід та піску.
FOMALGAUT-PL SP. Z O.O.
UL. FREZERÓW 3, 20 - 209 LUBLIN
Компанія FOMALGAUT-PL SP. Z O.O. заснована в Польщі у 2016 році, як європейський підрозділ «Фомальгаут Груп», який ефективно співпрацює з низкою потужних національних дистрибьюторських компаній і національною мережею Leroy Merlin - продукція Polimin представлена в 71 будівельному маркеті.
МАСТЕРОК, РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ, КИЇВСЬКА ОБЛ.
УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, С. МИЛА, ВУЛ. КОМАРОВА, 19
Роздрібна торгівля компанії FOMALGAUT GROUP представлена ​​мережею магазинів будівельних матеріалів «МастерОК», в яких крім продукції «Polimin», представлений широкий асортимент товарів для будівництва, ремонту та декору.