Scroll Down Icon

ЛАБОРАТОРІЯ

Ми гарантуємо високу якість і відповідність продукції стандартам і нормам в будівництві. Підприємство має акредитовану лабораторію, оснащену сучасним випробувальним обладнанням та кваліфікованим персоналом.

 

ЛАБОРАТОРІЯ ВИКОНУЄ ТРИРІВНЕВИЙ КОНТРОЛЬ:

Крім контрольних випробувань, лабораторія здійснює наукові дослідження в різних галузях промислових технологій. Розробляє і впроваджує нові види в’яжучих, залучає екологічні способи утилізації і переробки промислових відходів будівельної галузі.

 

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ НОВІ ЗАПАТЕНТОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ:

GEL Technology (гелева технологія) – технологія, яка полягає в застосуванні запатентованої високодисперсійної алюмінатної добавки, завдяки чому клейовий розчин акумулює воду і створює високопластичну гелеву структуру; дозволяє успішно застосовувати матеріали для укладання широкоформатної плитки більше 2 м² і максимально заповнювати простір між основою і облицювальним матеріалом, підвищує міцність зчеплення і довговічність.

AER (All Embracing Reinforcement) – технологія повного просторового армування; дозволяє використовувати матеріал на основах, що піддаються значним деформаціям і вібраціям в системах підлогового опалення, для облицювання басейнів, резервуарів, балконів, терас, гіпсокартону, OSB, камінів і печей.

CFS (Color Fiber Secure) – технологія захисту кольоровими волокнами; дозволяє ідентифікувати виробника матеріалу, визначити приналежність матеріалу до певної функціональної групи: облицювальні клеї, стяжки і підлоги, штукатурки і т. д. 

NFC (Near Field Communication) – інтеграція унікальних ультратонких чіпів в кожну одиницю продукції; дозволяє швидку ідентифікацію матеріалу і виробника, щоб отримати будь-яку інформацію про продукт і попередити підробку.