Scroll Down Icon

FOMALGAUT – POLIMIN

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР МІЖНАРОДНОГО МАСШТАБУ

Компанія FOMALGAUT-POLIMIN – національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей. Продукція ТМ POLIMIN – це українські сухі будівельні суміші і лакофарбові матеріали, які першими вийшли на міжнародний ринок. Компанія виробляє високотехнологічні продукти, які повністю відповідають нормативам і стандартам ЄС. Завдяки розробці сучасних інноваційних продуктів і впровадженню системи контролю якості на всіх стадіях виробничого циклу ТМ POLIMIN завоювала довіру споживачів як в Україні, так і в Європі і широко застосовується для будівництва об’єктів, реконструкції та ремонту будівель комерційного та технічного призначення.

Продукція POLIMIN широко представлена ​​в мережах будівельних маркетів 20 країн світу:

  • 71 маркет Leroy Merlin в Польщі;
  • 20 маркетів в Литві і Латвії;
  • 10 торгових майданчиків в Молдові;
  • мережу роздрібної торгівлі на Кіпрі;
  • мережу дистриб’юторів в Німеччині і Великобританії.

ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

// Глобальність

// Інноваційність

// Технологічність  

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

FOMALGAUT-POLIMIN – єдина українська компанія, яка сертифікувала близько 40 видів продукції за європейськими стандартами. Асортимент продукції нараховує більше 120 найменувань, серед яких представлені наступні продуктові групи: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д. 

Асортимент будівельних товарів власної торгової марки POLIMIN постійно збільшується, з’являються нові сухі будівельні суміші та лакофарбові матеріали. Команда POLIMIN пропонує інноваційні продукти і рішення для будівництва, дотримання високих стандартів якості в процесі виробництва, досліджень і розробки нових продуктів та послуг. Разом з premium-продуктами і широким різновидом будматеріалів на замовлення, пропонуються комплексні рішення для кінцевих споживачів і лінійку супутніх товарів, серед яких дюбеля для теплоізоляції, армована сітка, гідроізоляційна стрічка і т.д.

Звітність ТОВ “Фомальгаут-Полімін” за 2019 рік.

1. Звіт незалежного аудитора.

2. Фінансова звітність.

3. Звіт про управління.

Звітність ТОВ “Фомальгаут-Полімін” за 2020 рік.

1. Звіт незалежного аудитора.

2. Фінансова звітність.

3. Звіт про управління.