POLIMIN

26 вересня

За ініціативи народних депутатів України, зокрема при активній підтримці Олени Шуляк, голови партії «Слуга народу», заступниці голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, розроблено і подано на затвердження проект закону України №7618 щодо інформування українських споживачів про виробників будівельної продукції, які пов’язані економічними зв’язками з державою-агресором. Проект вже пройшов перше читання і перебуває на розгляді Верховною Радою http://bit.ly/3RZXFnu.

Законопроект розроблено з метою отримання українським споживачем необхідної, доступної та достовірної інформації про імпортовану будівельну продукцію, виробники якої відмовляються виходити з російського ринку та залишаються на ринку України. Він має заборонити розповсюдження будь-якої реклами про будівельну продукцію, виробник якої має статус суб’єкта господарювання, що пов’язаний економічними зв’язками з державою-агресором.

Цей законопроект має стати черговим кроком держави в програмі комплексної підтримки національних виробників будівельної продукції. Сьогодні, як ніколи, українці мають бути достатньо поінформовані щодо походження товарів, які купують. Адже робота компаній на території росії дає змогу загарбникам продовжувати війну на території нашої країни. Мультинаціональні виробники, що і надалі фінансують тероризм росії в Україні мають зупинитися.

Разом до перемоги!

Слава Україні!