POLIMIN

03 вересня

ПРЕЗЕНТОВАНО ЗАПОВНЮВАЧІ ДЛЯ ШВІВ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТОМ EN 13888   —   FUGA COLOR І FUGA SUPERFLEX

Уперше на ринку України під ТМ Polimin презентовано заповнювачі для швів за європейським стандартом EN 13888   —   Fuga Color і Fuga Superflex.

Для відмінного результату рекомендуємо FUGA Color і FUGA Superflex. Матеріали різних класів згідно з європейськими нормативами CG1 і CG2 WA. Відповідно, і властивості мають неоднакові. Пояснюємо.

FUGA Color класу CG1 – покращений заповнювач з традиційними характеристиками. Призначений для затирання швів між оздоблювальною плиткою і плиткою з природних матеріалів, скла, кераміки та бетону. Може використовуватися на стінах і підлогах, у приміщеннях із сухим і вологим режимами, а також зовні на жорсткій основі.

FUGA Superflex класу CG2 WA –  продукт з підвищеною міцністю, стійкістю до стирання та водопроникнення. Використовується для заповнення швів між плитками зовні та всередині приміщень для природного та штучного каменю, мозаїки, склоблоків тощо.

Рекомендований для приміщень з інтенсивним впливом води (ванних кімнат, душових, басейнів), а також місць, де можливі деформації, – підлог з підігрівом, балконів, терас тощо.