POLIMIN

24 вересня

УХВАЛЕНО ЗАКОН «ПРО НАДАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА РИНКУ»

2 вересня Верховна Рада України ухвалила Закон № 2698 «Про надання будівельної продукції на ринку». Його дія поширюється на будівельну продукцію, яка вводиться в обіг або надається на ринку України.

Закон встановлює основні вимоги до споруд та суттєві характеристики будівельної продукції; порядок декларування показників будівельної продукції та застосування знаку відповідності технічним регламентам; обов’язки суб’єктів господарювання; регламентні технічні специфікації; органи технічної оцінки; порядок здійснення державного ринкового нагляду і державного контролю будівельної продукції.

Документ обговорювався і допрацьовувався ще з грудня 2019 року. Представники компанії Polimin долучалися до обговорення цього закону, зокрема не раз щодо нього висловлювався комерційний директор компанії Богдан Рублюк на засіданнях президії Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів. Він наголошував на тому, що важливо, аби вимоги закону відповідали реаліям українського ринку будівельних матеріалів і передусім захищали інтереси національного виробника.

Ознайомитись з документом