POLIMIN

09 жовтня

7 ЖОВТНЯ ПРЕДСТАВНИКИ КОМПАНІЇ «ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН» ВИСТУПИЛИ, ЯК СПІВОРГАНІЗАТОРИ, НА XI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ОСББ

Бути серед ключових гравців будівельного бізнесу, міжнародних організацій і громадського сектору й спільно вирішувати майбутнє галузі — наша безумовна перевага як національного лідера, що постачає свою продукцію в 15 країн Європи, впливаючи на ринок і формуючи його.

Ми маємо успішний досвід співпраці з ОСББ і радо ділимося ним, пропонуючи якісні продукти європейського рівня. Нам подобається прогрес у питаннях енергомодернізації, який спостерігаємо нині в житловому секторі, бажання людей самостійно управляти власним будинком і коштами, які в нього вкладаються.

Тож ми охоче відповіли на питання, які цікавили учасників щодо:

  • референтних об’єктів компанії «Фомальгаут-Полімін»
  • якості матеріалів
  • гарантій на системи та матеріали
  • деталей співпраці

Для ефективної роботи пропонуємо гарантований технічний нагляд з підписанням відповідних документів, а також консультацію 24/7. Даємо повну гарантію на систему утеплення в рамках тристороннього договору.

Дбаючи про якісні матеріали, ми серйозно підходимо до сертифікації нашої продукції і за останні три роки інвестували в це близько 3 млн грн. Це сертифікат відповідності на систему Polimin «Тепло-фасад», протоколи кліматичних та фізико-механічних випробувань.

Серед виробників цементних сумішей компанія «Фомальгаут-Полімін» єдина активно включена в соціальну сферу. Ми підписали меморандум з Міністерством освіти й вкладаємо ресурси в майбутнє молоді, даючи їй можливість реалізувати себе в нашій країні.

Для ОСББ, які зацікавлені в співпраці з компанією Polimin, ми готові запропонувати спеціальні умови та знижки. Пропозиція актуальна для ОСББ по всій Україні.

 

Переглянути запис зустрічі: