POLIMIN

27 грудня

Справжні зірки народжуються невипадково. Це завжди любов до власної справи, талант, а ще титанічна робота над собою. На жаль, часто ці речі залишаються за кадром, хоча саме історії, розказані «без прикрас» надихають найбільше.

Саме тому цього року ми вирішили створити дещо особливе – проект, який зачаровує з першого ж погляду. Це краса та естетика, яку ми як бренд матеріалів для оздоблення і облаштування, вже майже три десятиліття даруємо домівкам мільйонів українців. Але насамперед календар від Polimin – це ода професіоналізму.

Ціна першості Polimin – це праця понад 1600 співробітників, які вже 27 років створюють матеріали, варті довіри. Ми пишаємося тим, що створюємо продукцію міжнародного зразка тут, в Україні. І попри вже досягнуті лідерські позиції на ринку та визнання наших клієнтів і партнерів, ми рухаємося вперед, розширюючи виробничі потужності, інвестуючи в нові дослідження та майстерність команди.

Проектом календаря нам важливо розказати, що за кадром красивих знімків стоять життєві історії 12-ти українських балерин і гімнасток, кожна з яких, незважаючи на юний вік, присвятила роки своєму покликанню. За ними стоять вражаючі балетні постановки у провідних театрах України та світу, гастролі, міжнародні та національні конкурси, любов публіки, перемоги та поразки. А ще – багато рутинної і повсякденної роботи. Вони найкращі, тому що викладаються на повну. Нам близька філософія та цінності цих дівчат і ми щасливі через фото розказати вам їхню історію.

Сподіваємося, наш проект надихатиме. Любити красу, прагнути до кращості та цінувати професійність.