POLIMIN

11 липня

Впродовж 2021 року компанія Fomalgaut Group організувала і провела у різних містах країни понад 630 навчальних тренінгів, 350 семінарів, 31 майстер-клас і 3 масштабні Polimin-фести. По всій Україні працюють регіональні технічні спеціалісти компанії, які оперативно реагують на запити клієнтів і партнерів: впроваджують технічні рішення, розробляють технічні карти, здійснюють авторський нагляд на об’єктах, відповідають на дзвінки гарячої лінії технічної підтримки.

Наші фахівці регулярно проводять у різних містах семінари та практичні майстер-класи для персоналу мереж магазинів дистриб’юторів, їхніх клієнтів, виконробів, плиточників, фасадників і майстрів-різноробів. Залежно від запиту, той чи інший акцент робиться на теоретичній або практичній частині навчання стосовно конкретного виду продукції або цілої лінійки.

Компанія Fomalgaut Group проводить навчальні заходи протягом багатьох років і постійно створює нові формати. Так, з 2018 року ми почали проводити масштабні Polimin-фести, до яких щоразу долучається понад 100 учасників. Цей формат надзвичайно цікавий і заохочувальний: івенти включають презентацію компанії, демонстрацію продукції, різноманітних технологічних «фішок», а також насичений розважально-мотиваційний контент.
У 2020 році додався ще один формат – майстер-класи для фасадників і плиточників. Зазвичай вони розраховані на 30–50 майстрів. Мета їхня – представити новинки сезону та навчити кожного працювати з продукцією бренда.
Усі наші майстер-класи складаються з теоретичної і практичної частин. Під час першої, яка триває близько трьох годин, технічні спеціалісти компанії дають чималий обсяг цікавої і корисної інформації про продукцію ТМ Polimin, особливості роботи з нею та сучасні технології, що наразі застосовуються в будівельній сфері.

Завершивши теоретичну частину, фахівці демонструють на практиці, як саме потрібно працювати з тими чи іншими матеріалами, і, звісно ж, відповідають на всі запитання аудиторії. Далі – неформальне спілкування, в рамках якого учасники можуть отримати масу корисної інформації та поділитися з колегами власним досвідом виконання ремонтно-будівельних робіт. Завдяки приємній дружній атмосфері майстер-класи стають не лише нагодою здобути нові корисні навички, а й маленьким святом для всіх присутніх.
В 2022 році ми теж не стояли на місці, хоча б яким важким він не став для усіх. Ми пішли в Лігу Майстрів – найбільшу в Україні спільноту професіоналів різних будівельних спеціальностей, яка вже об’єднала понад 16 000 реальних учасників (будівельні майстри, виконроби, власники будівельних компаній, архітектори). Впевнені, що відтепер кожен учасник Ліги Майстрів матиме змогу наживо випробувати матеріали Polimin, переконатися в якості і надійності широкого асортименту вітчизняного товару, а головне – скористатися усіма перевагами унікальної програми лояльності Polimin Club Ukraine https://new.polimin.ua/loyality/

У чому переваги майстер-класів Polimin?
Усі навчальні заходи проводять практики: досвідчені технічні спеціалісти та технологи Fomalgaut Group, деякі з яких безпосередньо беруть участь у розробці нових продуктів. Вони як ніхто інший глибоко розбираються в темі заходів і в змозі дати відповіді на будь-які запитання учасників. Завдяки цим заходам спеціалісти компанії постійно підтримують зв’язок із клієнтами, «з перших вуст» дізнаються про питання та проблеми, що виникають під час роботи з матеріалами Polimin.
Часом негативне ставлення до бренда може сформуватися у клієнта вже після першого використання матеріалу, приміром, через брак умінь майстра. Саме тому фахівці компанії прагнуть правильно представити свій товар, навчити замовників, майстрів і виконробів працювати з ним так, щоб враження від роботи завжди були позитивними.

Такі заходи доволі актуальні на вітчизняному ринку, адже в Україні наразі бракує кваліфікованих майстрів: чимало представників будівельної галузі не мають спеціальної освіти, тоді як наша команда дає їм змогу розширити коло професійних знань і навичок.
За роки проведення навчальних заходів вже десятки тисяч будівельників підвищили свій професійний рівень і отримали сертифікати про підвищення своєї кваліфікації. Навчання майстрів – це важлива частина нашої роботи, адже таким чином ми вирішуємо низку важливих завдань:
• Допомагаємо підвищити культуру роботи будівельників;
• Сприяємо збільшенню лояльності клієнтів до нашої компанії;
• Заохочуємо купувати товари вітчизняних виробників, підтримуючи в такий спосіб економіку держави;
• Ламаємо стереотипи. Впродовж десятки років наші будівельники купують переважно товари європейських брендів. Ми натомість намагаємося донести, що існують і українські якісні товари, які відповідають найвищим стандартам та мають попит за кордоном. А також – що саме від якості матеріалів і професійності виконання робіт залежить результат.

Не тільки виготовляти якісні будівельні матеріали, а й навчити якомога більше наших клієнтів правильно використовувати продукцію ТМ Рolimin – таку мету ставить перед собою компанія Fomalgaut Group, регулярно організовуючи навчальні заходи різних форматів.