POLIMIN

27 квітня

 

УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КЛУБ РЕКОМЕНДУЄ ЛІНІЙКУ ЕКОЛОГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ECOSHTUK ВІД POLIMIN

Лінійка екологічних продуктів ECOSHTUK: ґрунтовка Lime Primer, шпаклівка Multi-Finish та фарба для стін Lime Paint отримали дипломи якості від Українського Медичного Клубу.

На базі ДП «Науковий токсикологічний центр імені Академіка Л.І. Медведя» експерти центру провели ряд випробувань і досліджень зазначених видів продукції на відповідність заявленим вимогам у ДСанПін 8.2.1-181-2012 «Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги», а також МВ 8.8.2.4-09702 «Гігієнічна регламентація лакофарбових матеріалів, призначених для застосування у будівництві» та стійкість продуктів до обробки дезінфекційними засобами.

Відповідно до протоколу випробувань продукція ECOSHTUK від POLIMIN має цілковиту безпечність для людини під час роботи із матеріалами та при подальшому перебуванні в оброблених ними приміщеннях. Дослідження показали, що продукція абсолютно не токсична, а у її складі повністю відсутні важкі метали.

Завдяки високоякісному гідратному вапну, що забезпечує низький вміст летких органічних сполук та надає дезінфікуючі властивості, продукти ECOSHTUK запобігають утворенню плісняви і грибку у приміщеннях, їх рекомендують для використання у житлових приміщеннях, дитячих кімнатах, медичних закладах.

Polimin завжди на варті вашого здоров’я!