POLIMIN

06 травня

POLIMIN ВИСТУПИВ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ШТУКАТУР»

Щороку Міністерство освіти і науки України проводить конкурс фахової майстерності серед випускників закладів профтехосвіти. Цього разу конкурс вперше проводився у форматі онлайн. Змагання стартували на початку квітня у 5 професіях: «Верстатник широкого профілю», «Перукар», «Електрогазозварник», «Штукатур», «Машиніст тепловоза».

Формування технологічно грамотного і професійно-затребуваного трудового потенціалу України, сприяння підвищенню престижу будівельних робітничих професій серед українців – одні з пріоритетних напрямів діяльності компанії. Компанія «Фомальгаут-Полімін», як Генеральний партнер, долучився як до організації, так і до проведення конкурсу. А технічні фахівці компанії очолили журі фінального етапу.

Здобувачі освіти з професії «Штукатур» з 22 регіонів України виборювали перемогу с 21 по 23 квітня. Конкурс включав перевірку теоретичних знань (електронне тестування) та практичних умінь з професії (влаштування поверхні штукатуркою POLIMIN ШВ-1 класична).

За сумою балів двох турів були обрані 6 переможців:

І місце: Ілля Стрілецький, учень ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури», м. Луцьк

ІІ місце: Юрій Радомський, учень Центру професійно-технічної освіти, м. Житомир

ІІІ місце:Тимофій Ткачов, учень ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», м. Одеса

ІV місце: Владислав Смик, учень Вищого художнього професійно-технічного училища №5, м. Вінниця

V місце: Іван Цвігун, учень ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти», м. Бердянськ

VІ місце: Сергій Омельчук, учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», м. Кам’янець-Подільський.

Представники компанії «Фомальгаут-Полімін» висловили подяку організаторам та учасникам конкурсу і привітали переможців. Учасники, які зайняли перші шість місць, отримають від компанії цінні подарунки, решта конкурсантів – пам’ятні призи.

«Ви обрали професію, яка фізично важка і доволі відповідальна. Вимагає високої майстерності, математичних розрахунків та естетичного смаку. Уже сьогодні ви продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Ми, як національний лідер з виробництва сухих будівельних сумішей, завжди раді доєднатися до проведення таких важливих заходів, як цей. Конкурс дійсно мотивує молодих спеціалістів підвищувати свій професійний рівень та дає можливість гідно реалізувати свій потенціал у нашій країні, а також бути затребуваними та високооплачуваними і поза її межами. Дякуємо всім організаторам та учасникам. Ми розуміємо, скільки терпіння, праці та енергії знадобилося від кожної зі сторін. Упевнений, це значний внесок в майбутнє нашої країни» – прокоментував фінал конкурсу Богдан Рублюк, комерційний директор компанії «Фомальгаут-Полімін».

Організатори, серед яких представники Міністерства освіти та науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Навчально-методичного центру профтехосвіти у Сумській області, відзначили якість і легкість використання штукатурки POLIMIN ШФ-1 ФАСАД-ДЕКОР “КОРОЇД”, з якою працювали усі учасники.