POLIMIN

07 квітня

ІННОВАЦІЇ В БУДІВНИЦТВІ ВІД ЕКСПЕРТІВ АЛЬЯНСУ YOUNG BUSINESS CLUB

05 квітня 2021 року в YOUNG BUSINESS CLUB відбулася чергова зустріч Клубу,
організована спільно з Національним експертно-будівельним альянсом України.

Тема зустрічі – «Інновації в будівництві: матеріали, технології, BIM, експертиза та аудит».

Цього разу гостями-спікерами Альянсу стали вже відомі учасники та експерти Будівельного Клубу.

Богдан Рублюк, комерційний директор компанії «Фомальгаут-Полімін» розповів про трансформацію
ринку будівельних матеріалів та глобалізацію бізнесу, поділився досвідом виводу продукції Polimin на міжнародний ринок.

«В Європі нас ніхто не чекає, а місцеві виробники намагаються ставати на заваді. На розвиненому та насиченому ринку все по-іншому: інші стандарти, підходи до бізнесу, методика продажів, маркетинг, інші відносини продавець-покупець. Потрібна максимальна гнучкість і наполегливість. Ви маєте до цього звикнути та адаптуватися. Маєте знайти свою нішу і свій продукт. Зрештою ми повністю змінили погляд на пріоритети і власний бізнес – ставлення до якості, відповідальність за неї і за терміни поставок. В Україні близько 120 виробників сухих будівельних сумішей. Але при цьому лише продукція Polimin отримала європейський сертифікат відповідності. Ми дійсно продаємо однакову за якістю продукцію і в Україні, і в Європі. І це дуже важливо: покупець, як правило, сприймає сертифіковану європейську продукцію з більшою довірою» – розповів Богдан Рублюк під час свого виступу гостям Клубу.

Окрім того, серед спікерів був запрошений Геннадій Прощенко, генеральний директор ТМ ScanyWELL, який доповідав про вадливість сучасних методів обміру та обробки вихідних даних, 3D-моделі будівель при проєктуванні. А також Василь Можар, директор ПНВП «СПЕКТР» (група компаній Win Experts), розповів про можливості будівельної судової експертизи і будівельного аудиту, поділився практичними кейсами для «молодого» бізнесу.

Як відмітили організатори форуму, досвід і професіоналізм національних експертів Альянсу, які представляють різні сфери будівельної галузі, стануть корисним надбанням для усіх учасників YOUNG BUSINESS CLUB у розвитку їх бізнесу.

Разом заради розвитку!