POLIMIN

01 лютого

Будівельними матеріалами ТМ Polimin у тому числі практично відновлені перші чотири будинки, ОСББ яких взяли участь у програмі відбудови «ВідновиДІМ». Минуло два місяці від початку ремонтних робіт, а мешканці вже можуть повертатися у власні оселі.

«Пілотний етап Програми «ВідновиДІМ», який погоджено для чотирьох областей – Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської, продемонстрував актуальність такої ініціативи», – прокоментував Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності.

Заявки на участь в цій програмі вже подали 58 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Очікувана сума грантів за ними – понад 127 млн. гривень. Гранти на відбудову виплачуються досить швидко і забезпечують 100% необхідних витрат.

В залежності від об’єму виконуваних робіт і закупівлі будівельних матеріалів, ОСББ отримують від Фонду відповідні гранти – від 1,6 млн. грн до 5,4 млн. гривень.
Важливо, що згідно із програмою «ВідновиДІМ» кошти для відновлення пошкоджених внаслідок війни будинків надаються на безоплатній і безповоротній основі – 100% вартості робіт і матеріалів (70% – авансові платежі).

Відбудуємо Україну разом!
Слава ЗСУ!