POLIMIN

18 квітня

Наразі, триває робота з утеплення зовнішніх стін будинку на бульварі Незалежності, 4 у м. Калуш, яке розпочали ще до війни, але через військовий стан завершення робіт було перенесено на кінець літа цього року.
Загальний метраж утеплюваних робіт склав 9850 кв.м, а це понад 150 тонн будівельних сумішей і матеріалів, головним чином клею Polimin Р-20/Р-21 та оздоблювального шару, виконуваного декоративною штукатуркою Polimin SB-15.
Нагадаємо, що компанія «Фомальгаут-Полімін» є активним учасником програми «Енергодім» від Фонду енергоефективності, діяльність якого спрямована на підтримку енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків, в яких створені ОСББ.
Фонд надає гранти з відшкодування частини витрат ОСББ щодо проведення повного комплексу робіт з енергомодернізації, включно із виготовленням енергетичного сертифікату, проектно-кошторисної документації та виконанням самих робіт.
За умовами програми «Енергодім» перших 500 ОСББ України можуть отримати до 70% відшкодування від Фонду. Після 500-ї заявки Фонд відшкодовує максимум 50% вартості робіт з енергомодернізації.
Станом на 24 березня заявки на участь у програмі «Енергодім» подало 892 ОСББ України.
Polimin – разом до перемоги!