POLIMIN

03 жовтня

Щорічний Саміт Ліги Майстрів 2021 відбувся у виставковому павільйоні «Акко Інтернешл» на території столичного парку імені Пушкіна.

Саміт Ліги Майстрів 2021 – подія, яка зуміла зібрати більше півтори тисячі людей, закоханих у сферу будівництва. Захід проводився вже втретє і став одним із наймасштабніших будівельних форумів. На учасників чекали два дні спілкування з професіоналами будівельної справи з усієї країни, обмін досвідом та лайфхаками, 6 практичних майстер-класів, 6 тренінгів особистісного росту, розіграш 20 тис. грн і подарунків від виробників.

Для Polimin захід став прекрасною можливістю побачити наших постійних клієнтів з усіх куточків України, познайомитися з новими, обмінятися цікавими ідеями, вчитися у найкращих.

Команда Polimin підготувала приємні подарунки та зразки продукції гостям. Усі вихідні на нашому стенді працювали фахівці компанії, які консультували гостей про наші матеріали та їх застосування.

Дякуємо організаторам за можливість відчути цю енергію і запал. Клієнтам – за позитивні відгуки, висловлені цікаві бачення і побажання. Колегам по цеху – за прагнення давати ринку найкраще.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!