POLIMIN

15 серпня

80% багатоквартирних будинків в Україні потребують оновлення, і зокрема термомодернізації! Завдяки існуючим грантам державних і міжнародних програм виконати утеплення свого будинку і зменшити витрати на опалення, як мінімум, удвічі, стало реальним.

«Фомальгаут-Полімін», як лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей, спеціально для утеплення фасадів розробила сертифіковану систему POLIMIN THERMO FACADE. Повний пакет дозвільних документів і сертифікатів системи гарантують довговічну та ефективну експлуатацію застарілого квартирного фонду, і дозволяють ОСББ в подальшому отримати до 70% компенсації грошових коштів, витрачених на утеплення.

Нещодавно ми долучилися до проекту, спрямованого на підвищення обізнаності населення у питаннях покращення якості житла. Виступили партнером електронної книги “Все про ОСББ. Покрокова інструкція”.

Матеріал призначений як для діючих голів ОСББ та ЖБК, так і для усіз зацікавлених співвласників багатоквартирних будинків, які тільки збираються створити ОСББ у своєму будинку.

П’ятий розділ книги повністю присвячений темі правильного утеплення фасаду будинку сертифікованою системою POLIMIN THERMO FACADE.

Дізнатися деталі можна за посиланням – https://vseproosbb.online/

Модернізуємо житловий фонд разом з Polimin!