POLIMIN

20 травня

Polimin P-25 GELFIX SUPER ELASTIC

Це перша в Україні вітчизняна клейова суміш із гелевою структурою для будь-якого типу плитки, зокрема і широкоформатної, яка придатна для використання на основах, що зазнають значних деформацій і вібрацій. Продукт призначений для облицювання як в всередині, так і зовні приміщень.
Гелеві клеї вже встигли здобути прихильність у Європі. Та в Україні така суміш від бренду Polimin стала першою ластівкою. Для того, щоб ринок отримав новинку, технологам потрібно було ретельно перевірити рецептуру, налагодити виробництво високотехнологічної добавки, завдяки якій, власне, суміш і набуває гелевої структури.

Простоту в роботі, надійність приклеювання та захист від підробок забезпечують запатентовані ноу-хау від спеціалістів «Фомальгаут-Полімін»:
1. Гелева технологія (GEL Technology) – технологія, яка полягає у застосуванні високодисперсної алюмосилікатної добавки, завдяки чому клейовий розчин акумулює воду та створює високопластичну гелеву структуру.
2. Використання технології повного просторового армування (All Embracing Reinforcement) дає можливість використовувати матеріал на основах, які можуть зазнавати суттєвої деформації: в системах підлогового опалення, для облицювання басейнів, резервуарів, балконів, терас, гіпсокартону, OSB, камінів і печей.
3. Технологія захисту кольоровими волокнами (Color Fiber Secure), яка допоможе ідентифікувати виробника матеріалу та визначити належність матеріалу до певної функціональної групи.

Ключові переваги Polimin P-25 GELFIX SUPER ELASTIC:
● Надзвичайна зручність у роботі з матеріалом, без опливання та зміщення плитки.
● Надійне приклеювання керамогранітних, клінкерних та інших плит площиною 3 кв.м та більше.
● Широкий діапазон нанесення – від 2 до 15 мм, що дає можливість вирівнювати основу в процесі приклеювання плитки.
● Покращене заповнення порожнин під час приклеювання, що збільшує контактну поверхню і адгезію.
● Стійкість до температурних впливів і пов’язаних із цим деформацій – можливість використання під час укладання систем підлог із підігрівом з електро- та водонагрівальним елементом, а також облицювання камінів і печей (із нагріванням поверхні до 80° С).
● Висока стійкість при нанесенні на поверхні, що деформуються, – басейни, тераси, балкони, гіпсокартон, OSB.