POLIMIN

29 серпня

Коли перед замовником постає необхідність виконання ремонтних робіт або будівництво житла, перше, про що він турбується, це про вартість будівельних матеріалів, якість робіт, дизайн і тривалість процесу. А ось питання про вплив будматеріалів на здоров’я родини або взагалі не виникає, або вирішується в останню чергу.

Деякі матеріали, незважаючи на високу технологічність, естетичність, відмінну якість і брендову популярність здатні суттєво погіршити самопочуття мешканців будинку або офісу. Найчастіше вони повільно і непомітно впливають на загальний стан людини, провокуючи хронічні захворювання та виникнення алергічних реакцій.

Оскільки будівельники рідко звертають увагу на такі характеристики, як екологічність матеріалів, це питання має вирішувати власник помешкання. Так, це не завжди фінансово вигідно, але в довгостроковій перспективі виграє той, хто турбується про здорове майбутнє.

Кожна з будівель має бути безпечною для здоров’я. Та тоді, коли ми говоримо про дитячі садочки, школи і лікарні, безпечність будівельних та оздоблювальних матеріалів набуває особливої ваги. Саме тому під ТМ Polimin пропонується лінійка екологічних продуктів Еcoshtuk, яка складається з ґрунтовки Lime Primer, шпаклівки Multi-Finish і фарби для стін Lime Paint https://new.polimin.ua/product_cat/ecoshtuk/.

Важливо зазначити, що ці продукти отримали відзнаки якості Українського медичного клубу за результатами незалежного лабораторного тестування ДП «Інститут екогігієни і токсикології ім.Л.І. Медведя».