POLIMIN

13 червня

Компанія Fomalgaut Group – активний учасник державних програм з ремонту та будівництва об’єктів державної і комунальної власності. При цьому участь компанії не вичерпується самим лише наданням якісних будівельних матеріалів ТМ Polimin. Наші спеціалісти пропонують допомогу в проектуванні та здійснюють контроль за дотриманням усіх технологічних етапів під час виконання ремонтно-будівельних робіт.
НА ВІДКРИТИХ ТОРГАХ

Відповідно до чинного законодавства, вибір компаній, які братимуть участь у будівництві або ремонті об’єктів соціальної інфраструктури, здійснюється на платформі електронної системи публічних закупівель України ProZorro. Розподіляючи подані пропозиції за пріоритетністю, ця програма керується лише одним критерієм – ціною. Та водночас, у системі державних закупівель, закладено й контроль над якістю.
Вибір конкретних матеріалів або систем належить до компетенції проектанта – він має не лише переконатися у відповідності матеріалів, що закладаються в проект, усім вимогам нормативних документів (ДБН, ДСТУ, СанПіН та інших), а й зазвичай ще й подати копії дозвільної документації. Після укладення кошторису весь пакет документів спрямовується на перевірку сертифікованим експертам. Якщо все гаразд, проект отримує ствердний експертний висновок. А якщо проектант, скажімо, зробить вибір на користь найдешевших матеріалів, які не мають усіх необхідних дозволів, він може бути дискваліфікований.

В УМОВАХ ПРОЗОРОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
Очевидною перевагою Fomalgaut Group є дотримання нормативно-правових вимог. Серед сотні виробників будівельних сумішей, які представлені в Україні, продукцію такого рівня можуть надати тільки лічені компанії – між ними й відбувається конкурсна боротьба.
Систему відкритих закупівель було впроваджено з метою запобігання купівлям «за домовленістю» (так, якщо замовник називає конкретну марку матеріалів, то має бути зазначено, що необхідно розглянути також аналогічний продукт). Тож перемоги Polimin у тендерах засвідчують, що компанія справді пропонує продукцію за конкуретним співвідношенням «ціна/якість».
У НАЦІОНАЛЬНОМУ МАСШТАБІ

У державних програмах компанія бере активну участь з 2017 року – тож серед об’єктів, розташованих по всій Україні, слід згадати й об’єкти житлового фонду та соціальної інфраструктрури, й комунальні підприємства, й історичні будівлі, що потребували відновлення, й навчальні та медичні заклади тощо. Кожен з об’єктів потребував різного ступеня реновації – десь було достатньо запропонувати якісне покриття для підлоги або ж фарбу для того, щоб «освіжити» актову залу. Та особливою гордістю компанії, звісно ж, є складні технологічні рішення.
Серед масштабних проектів можна зазначити термомодернізацію 82 дитячих садочків Києва фасадною системою Polimin Thermo Facade. Компанії вдалося довести доцільність саме такого рішення, що дає можливість отримувати якість за вигідною ціною та заощаджувати бюджетні кошти.
ТРЕНД – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Система утеплення Polimin Thermo Facade розроблена на підставі багаторічного досвіду та завдяки тісній співпраці з проектними організаціями. Це комплексне рішення, яке враховує всі нюанси: індивідуалізацію системи, витривалість, низьку теплопровідність конструктивних елементів, естетичність фінального оздоблення тощо, та має повний пакет дозвільних документів і сертифікатів, які засвідчують ефективність довготривалої експлуатації.
До речі, якщо на початку участі компанії в держпрограмах серед замовників утеплення переважали муніципальні об’єкти, то нині до впровадження енергоефективних рішень дедалі частіше приєднуються й ОСББ: доцільність раціонального використання ресурсів стає очевидною.
Так, наприклад, у рамках державної програми Фонду енергоефективності «Енергодім», що пропонує власникам житла співфінансування комплексу заходів з термомодернізації, стартували фасадні роботи у 14 будинках у м. Світловодську та 5 будинках у м. Калуші з використанням якісних матеріалів системи утеплення Polimin Thermo Facade. А за програмою КМДА «70/30» уже завершено роботи з утеплення системою Polimin у 10 київських багатоквартирних будинках.

ПІД КОНТРОЛЕМ НА ВСІХ ЕТАПАХ
Як відомо, якість матеріалів – це лише півсправи. Щоб замовник був справді задоволений результатом, необхідно простежити за неухильним дотриманням усіх технологічних вимог. Наша компанія забезпечує комплексний технічний супровід і авторський нагляд на об’єктах: спеціалісти допомагають партнерам підготувати проектну документацію, пропонують конструктивно-технічні рішення, контролюють перебіг робіт безпосередньо на об’єкті, відстежуючи якість і правильність виконання робіт.