POLIMIN

01 вересня

Кожним мирним днем ми завдячуємо тим, хто воює за нашу свободу. Ми завдячуємо нашим бійцям за можливість жити і вірити в краще майбутнє. Ми вдячні нашим хлопцям і дівчатам, які стоять стіною на шляху рашиської окупації. Ми вдячні нашим ЗСУ.

Це вперше, коли українську армію визнали, як реальну силу, яка супротив невиправданій люті чинить неймовірний опір бойовій перевазі загарбника. Сьогодні кожен свідомий українець долучився до підтримки ЗСУ. Сьогодні кожен, хто вірить в нашу перемогу, всіляко допомагає нищити окупанта.

Компанія «Фомальгаут-Полімін», як бізнес-волонтер і національний виробник сухих будівельних сумішей, продовжує допомагати Збройним Силам України!

Відтепер, частина коштів, отримана з реалізації продукції ТМ Polimin, щомісяця буде спрямована на підтримку ЗСУ. Ми відраховуватимемо дві гривні з мішка на забезпечення Української Армії!

Кожна ваша покупка – це реальна допомога нашим військовим на передовій. Купуючи продукцію Polimin, ви не тільки ремонтуєте і відбудовуєте нашу країну, але й допомагаєте її захищати.

Проект триватиме з 01.09.22 по 01.08.23 включно.
Продукцію Polimin можна придбати в мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», «Нова Лінія» та у наших офіційних дистриб’юторів!

Про нашу спільну волонтерську активність ми будемо інформувати в соціальних мережах. Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати!

Перемога за нами!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!