POLIMIN

15 серпня

В Україні почав діяти національний стандарт з утеплення: ДСТУ ETAG 004:2021 «Настанова з європейських технічних ухвалень. Збірні системи фасадної теплоізоляції з опорядженням штукатурками».

Це перша інтерпретація національного стандарту українською мовою, яка відповідає європейському нормативу ETAG 004:2013 Guideline for European technical approval of еxternal thermal insulation. Composite systems (ETICS) with rendering.

Компанія «Фомальгаут-Полімін» цілковито підтримала Технічний комітет стандартизації «Енергоефективність будівель і споруд» ДП НДІБК, прийнявши участь в підготовці та впровадженні даного стандарту, як національного.

Слід зазначити, що сучасна система утеплення POLIMIN THERMO FACADE від «Фомальгаут-Полімін» однією з перших в Україні отримала підтвердження відповідності новим стандартам ДСТУ ETAG. Адже продукція бренду POLIMIN експортується з 2015 року і представлена в 20 країнах світу.
Оновлення технічних вимог системи утеплення є одним з найважливіших кроків у процесі термомодернізації житлового фонду України на шляху до зниження енерговитрат.

Утеплюємо країну разом з Polimin!