POLIMIN

27 вересня

 

 

 

Компанія «Фомальгаут-Полімін» приєдналася до Ради директорів КБУ – найбільшого профільного об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські стандарти та створення привабливого бізнес-середовище.
 
За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.
 
23 вересня Polimin доєднався до зустрічі BUSINESS CLUB КБУ. АНАЛІТИКА. ТЕХНОЛОГІЇ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ, під час якої Комерційний директор Богдан Рублюк презентував «Фомальгаут-Полімін» у якості нового члена Ради директорів конфедерації.
Відкриття засідання відбулося за участю Президента КСУ Льва Парцхаладзе. На зустрічі була представлена аналітична інформація розвитку будівельної галузі та презентації провідних компаній будівельного бізнесу.
 
Даний формат зустрічі КБУ є новим, його створено, як інтелектуальний клуб для лідерів бізнесу, які реалізували себе як управлінці, відомі у своїй галузі, мають достатній досвід та соціальну вагу. Він об’єднує лідерів галузі для створення ефективних комунікацій, спільних ініціатив, спрямованих на розвиток країни.
 
Під час заходу гостей ознайомили з ексклюзивною аналітикою житлової нерухомості від LUN.UA та оглядом будівельного ринку й будівельної продукції від Personal Analytical Unit (PAU).
 
Нові учасники КБУ – девелопери, виробники будматеріалів, банки, юридичні та страхові компанії – мали можливість представитися та винести на обговорення свої пропозиції.
 
Неформальне спілкування сприяли налагодженню нових контактів, розвитку нових ідей і напрямів в будівництві, а також популяризації нових технологій і інновацій в будівельному секторі.