Logo

(Українська) КОМПАНІЇ ГРУПИ

FOMALGAUT GROUP
(Українська) 03134, УКРАЇНА, КИЇВ, ВУЛ. ПШЕНИЧНА, 2-А
(Українська) Промислова група компаній FOMALGAUT GROUP з виробничими потужностями понад 370 тис.т. в рік сухих будівельних сумішей, яка протягом 27 років виробляє інноваційні продукти і пропонує комплексні рішення для будівельного ринку.
(Українська) ТОВ «ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН», КИЇВ
(Українська) 03134, УКРАЇНА, КИЇВ, ВУЛ. ПШЕНИЧНА, 2-А
(Українська) Компанія «Фомальгаут-Полімін» і власна ТМ POLIMIN - національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей. Продукція ТМ POLIMIN - це єдині українськи будівельні суміші та лакофарбові матеріали, які першими вийшли на міжнародний ринок.
(Українська) ТОВ «ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН», ЗАВОД З ВИГОТОВЛЕННЯ СБС В КИЄВІ
(Українська) 03134, УКРАЇНА, КИЇВ, ВУЛ. ПШЕНИЧНА, 2-А
(Українська) Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Фомальгаут-Полімін» − ключова виробнича бізнес-одиниця групи компаній «Фомальгаут Груп», яка спеціалізується на виготовленні широкої лінійки високотехнологічних будівельних матеріалів: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д.
(Українська) ТОВ «ФОМАЛЬГАУТ-ГАЛИЧИНА» ЗАВОД СБС, РІВНЕНСЬКА ОБЛ.
(Українська) 35532, УКРАЇНА, РІВНЕНСЬКА ОБЛ., РАДИВИЛІВСЬКИЙ Р-Н, С. ПУСТОІВАННЕ
(Українська) Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Полімін-Галичина» − підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп», яке введене в експлуатацію у 2014 році. Завод модернізований, оснащений новим, високотехнологічним обладнанням вітчизняних і світових постачальників з виробничою потужністю 100 тон/рік. 
(Українська) ПП «ПОЛІМІН-ПІВДЕНЬ»ЗАВОД СБС, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ.
(Українська) 75100, УКРАЇНА, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ., ОЛЕШКІВСКИЙ Р-Н, М. ОЛЕШКИ
(Українська) Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ПП "Полімін-Південь" − складова групи «Фомальгаут-Полімін», введений в експлуатацію в 2008 році. Завод модернізований, оснащений новим, високотехнологічним обладнанням 2014 і 2018 років з виробничою потужністю 100 тонн / рік.  
(Українська) ПП «ПОЛІМІН-ДОНБАС» ЗАВОД СБС, ДОНЕЦЬКА ОБЛ.
(Українська) 84401, УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛ., М. ЛІМАН
(Українська) Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ПП «Полімін-Донбас» - підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп», введений в експлуатацію у 2005 році. Завод модернізований, оснащений новим обладнанням вітчизняних і світових постачальників (Німеччина, Італія) з виробничою потужністю 100 тонн/рік.
(Українська) «ПЕРШИЙ ГІПЕРМАРКЕТ ДВЕРЕЙ» , КИЇВ
(Українська) КИЇВ, ВУЛ. МАЛА КІЛЬЦЕВА, 6
(Українська) «Перший гіпермаркет дверей» заснований групою Фомальгаут в 2011 році. У виставковому залі салону представлено ​​колекцію різноманітних моделей для облаштування зовнішньої і внутрішньої частини будинку і квартири.
(Українська) ПП «БУД-МАШ» МАШИНОБУДІВНЕ ПІДПРИЕМСТВО, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ.
(Українська) УКРАЇНА, м. ЖИТОМИР, ВУЛ. ПОКРОВСЬКА, 48
(Українська) Завод з виготовлення технологічного обладнання ПП «БУД-МАШ» – підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп». Завод оснащений новим обладнанням для розкрою й обробки листового і сортового прокату, дробоструменевого очищення та фарбування, сучасним зварювальним і вантажопідйомним устаткуванням, власним ливарним цехом. Конструкторське бюро заводу виконує розробку конструкторської і проектної документації стадій КМ і КМД.
(Українська) КОВЕЛЬ-ВАПНО
(Українська) 45034, СМТ. ЛЮБЛИНЕЦЬ КОВЕЛЬСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, 1
(Українська) Завод з виробництва вапна та силікатної цегли ТОВ «Ковель-Вапно» - підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп» з 2006 року. Виробничі потужності дозволяють випускати:

50 000 т/міс. вапна комового 1-го, 2-го, 3-го сорту;
36 млн. шт. цегли на рік.

Має у своєму розпорядженні родовища карбонатних порід та піску.
FOMALGAUT-PL SP. Z O.O.
UL. FREZERÓW 3, 20 - 209 LUBLIN
(Українська) Компанія FOMALGAUT-PL SP. Z O.O. заснована в Польщі у 2016 році, як європейський підрозділ «Фомальгаут Груп», який ефективно співпрацює з низкою потужних національних дистрибьюторських компаній і національною мережею Leroy Merlin - продукція Polimin представлена в 71 будівельному маркеті.
(Українська) МАСТЕРОК, РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ, КИЇВСЬКА ОБЛ.
(Українська) УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, С. МИЛА, ВУЛ. КОМАРОВА, 19
(Українська) Роздрібна торгівля компанії FOMALGAUT GROUP представлена ​​мережею магазинів будівельних матеріалів «МастерОК», в яких крім продукції «Polimin», представлений широкий асортимент товарів для будівництва, ремонту та декору.