20 січня

Компанія ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН і власна ТМ POLIMIN – національні лідери серед українських виробників сухих будівельних сумішей. Продукція ТМ POLIMIN – це єдині українські будівельні суміші та лакофарбові матеріали, які першими вийшли на міжнародний ринок.

Компанія виробляє високотехнологічні будівельні матеріали, які повністю відповідають нормативам і стандартам ЄС. Завдяки розробці сучасних інноваційних продуктів і впровадженню системи контролю якості на всіх стадіях виробничого циклу, ТМ POLIMIN завоювала довіру споживачів, як в Україні, так і в Європі, і широко використовується для будівництва об’єктів, реконструкції та ремонту будівель комерційного і технічного призначення.

ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛІМІН – єдина українська компанія, яка сертифікувала понад 40 видів продукції за європейськими стандартами. Асортимент продукції нараховує більше 160 найменувань, серед яких представлені наступні продуктові групи: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д. Асортимент будівельних товарів власної торгової марки POLIMIN постійно збільшується, з’являються нові сухі будівельні суміші та лакофарбові матеріали.