01 лютого

Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Фомальгаут-Полімін» − ключова виробнича бізнес-одиниця групи компаній «Фомальгаут Груп», яка спеціалізується на виготовленні широкої лінійки високотехнологічних будівельних матеріалів: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д.

Виробничі потужності заводу 300 000 тон/міс., які розташовані в цехах і складах на площі 4,5 га, оснащених обладнанням провідних вітчизняних і світових постачальників.

Згуртована команда висококваліфікованих і відповідальних фахівців забезпечує якісне та своєчасне виконання замовлень, починаючи від впровадження у виробництво новітніх технологій, вдосконалення рецептур і закінчуючи відвантаженням готової продукції. На виробництві працює понад 350 фахівців різних спеціальностей, які постійно проходять навчання, підвищують свою кваліфікацію.

Технологічні операції максимально автоматизовані, що разом із запровадженою, сертифікованої на відповідність вимогам системи менеджменту якості ISO 9001-2015 забезпечує стабільно високу якість продукції, при цьому контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва, починаючи з моменту отримання матеріалів, комплектуючих і відвантаження готової продукції.