01 лютого

Промислова група компаній FOMALGAUT GROUP з виробничими потужностями понад 370 тис.т. будівельних сумішей в рік, яка протягом 27 років виробляє інноваційні продукти і пропонує комплексні рішення для будівельного ринку. Ми системний експортер сухих будівельних сумішей на зовнішні ринки. Єдиний в Україні сертифікований виробник, що випускає СБС відповідно до європейських стандартів. Продукція POLIMIN широко представлена ​​в мережах будівельних маркетів 20 країн світу:

  • 71 МАРКЕТ LEROY MERLIN В ПОЛЬЩІ
  • 20 МАРКЕТІВ В ЛИТВІ ТА ЛАТВІЇ
  • 10 ТОРГІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ У МОЛДОВІ
  • МЕРЕЖА РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ НА КІПРІ
  • МЕРЕЖА ДИСТРИБ’ЮТОРІВ В НІМЕЧЧИНІ ТА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

 

ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

// глобальність // інноваційність // технологічність  

FOMALGAUT-POLIMIN – єдина українська компанія, яка сертифікувала більше 40 видів продукції за європейськими стандартами. Асортимент продукції нараховує більше 120 найменувань, серед яких представлені наступні продуктові групи: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д.

Асортимент будівельних товарів власної торгової марки POLIMIN постійно збільшується, з’являються нові сухі будівельні суміші та лакофарбові матеріали. Команда POLIMIN пропонує інноваційні продукти і рішення для будівництва, дотримання високих моральних стандартів якості в процесі виробництва, досліджень і розробки нових продуктів і послуг. Разом з PREMIUM продуктами і широким розмаїттям будматеріалів на замовлення, команда POLIMIN пропонує комплексні рішення для кінцевих споживачів і лінійку супутніх товарів, серед яких: дюбеля для теплоізоляції, армована сітка, гідроізоляційна стрічка і т.д.