20 січня

Завод з виготовлення технологічного обладнання ПП «БУД-МАШ» – підприємство, що входить до складу групи компаній «Фомальгаут Груп». Завод оснащений новим обладнанням для розкрою й обробки листового і сортового прокату, дробоструменевого очищення та фарбування, сучасним зварювальним і вантажопідйомним устаткуванням, власним ливарним цехом. Конструкторське бюро заводу виконує розробку конструкторської і проектної документації стадій КМ і КМД.

Завод має всі необхідні ліцензії та сертифікати для виготовлення продукції загального призначення, а також продукції, що використовується в будівельних організаціях, виробництві розчинів і бетонів, залізобетонних виробів, будівельних сухих сумішей, цементу, а також скляних заводів, теплоелектростанцій і гірничо-збагачувальних комбінатів.

Завдяки багатому професійному досвіду і власним технічним напрацюванням, інженерна група підприємства виконує розрахунок і розробку конструкцій нестандартного обладнання під індивідуальні технічні вимоги. Також під замовлення, завод виробляє нестандартні металоконструкції та механізми, окремі вузли та агрегати, проводить механічну обробку деталей.

 

У номенклатуру заводу входить наступна продукція:

– бетонозмішувачі;

– змішувачі сухих будівельних сумішей;

– БЗВ (бетонно-змішувальні вузли);

– установки для виготовлення сухих будівельних сумішей;

– склади цементу, піску та інших сипучих матеріалів;

– змішувачі одно- і двухвальні;

– живильники шнекові;

– транспортери стрічкові;

– елеватори вертикальні стрічкові і ланцюгові;

– підйомник скіповий;

– рампи мобільні;

– дозатори.

 

Всі види механічної обробки металу:

– токарні роботи;

– фрезерні роботи;

– зубонарізні роботи;

– шліфувальні роботи;

– рубка, згинання;

– вальцювання;

– штампування деталей;

– свердлильні роботи;

– електрогазозварювання.

Виконуємо чавунне і сталеве лиття серед стандартної лінійки продукції: каналізаційні люки, зливоприймачі, колосники, плити і корпусні деталі за кресленнями замовника.