POLIMIN

05 лютого

4 лютого 2022 року компанія «Фомальгаут-Полімін» взяла участь у зустрічі Мінрегіону, КБУ та Фонду енергоефективності щодо програми «Енергодім», за умовами якої ОСББ можуть отримати відшкодування витрат на модернізацію будинку до 70%.

Держава ставить перед собою амбітні плани: до 2025 року термомодернізувати 10 тисяч багатоквартирних будинків. Наразі поданих заявок на участь у програмі від ОСББ 881, в роботі 728, із них 65 на верифікації та вже верифіковані 34 проекти.

Щоб наростити темпи проведення енергоефективних заходів у будинках за програмою «Енергодім» варто залучати до реалізації таких проектів досвід кращих будівельних компаній, наголосив під час зустрічі Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України.

«Ми готові всебічно сприяти реалізації поставлених планів, адже дана програма може стати не лише драйвером розвитку будівельної галузі, але й стимулювати економіку країни вцілому, – прокоментував комерційний директор «Фомальгаут-Полімін» Богдан Рублюк. – Ми, як виробник будівельних матеріалів, сьогодні бачимо ризики у можливості ОСББ самостійно, без тендеру, обирати підрядну організацію із виконання робіт. Вважаємо, що Фонду енергоефективності варто розглянути визначення базових критеріїв, що допоможуть ОСББ уникнути помилок при виборі виконавців.

Вбачаємо також доречним запровадити заключення трьох- або чотирьох сторонніх договорів «ОСББ-виробник матеріалів-виконавець робіт-Фонд», що дозволятимуть виробникам здійснювати авторський нагляд за виконанням робіт, контролюючи їх правильність, послідовність та дотримання усіх технологій.

Багаторічна практика діяльності «Фомальгаут-Полімін» демонструє, що таке рішення дозволяє вчасно виявляти будь-які порушення і упередити неякісне утеплення.»

Виконуючий обов’язки директора Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк зазначив, що влітку планується запуск маркетплейсу, який стане відкритим майданчиком, де ОСББ-учасники програми “Енергодім” зможуть знайти підрядників робіт та обладнання, а виробники – запропонувати свої матеріали та послуги.