POLIMIN

17 січня
24 грудня компанія «Фомальгаут-Полімін» виступила генеральним партнером Київського форуму ОСББ і ЖБК 2021, організованого Асоціацією ОСББ та ЖБК міста Києва. Форум відвідали близько 200 учасників з усієї країни в офлайн форматі, всі охочі могли також приєднатися до онлайн перегляду заходу.
 
Комерційний директор компанії «Фомальгаут-Полімін» Богдан Рублюк розповів про переваги вибору системи теплоізоляції POLIMIN THERMO FACADE.
 
«Фомальгаут-Полімін», як лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей, спеціально для утеплення фасадів розробив систему POLIMIN THERMO FACADE, що пройшла випробування згідно ETAG 004. Повний пакет дозвільних документів і сертифікатів системи гарантують довговічну та ефективну експлуатацію, і дозволяють ОСББ в подальшому отримати до 70% компенсації грошових коштів, витрачених на утеплення».
 
Сприяння зниженню енерговитрат українців – це один із важливих напрямів діяльності «Фомальгаут-Полімін», адже окрім покращення якості житла, термомодернізація будинків допомагає економити кошти та сприяє збереженню довкілля.
 
Під час форуму також відбулися змістовні дискусії за нагальними темами. Зокрема, учасники ґрунтовно поговорили про:
— внесення змін у законодавство з метою усунення практики дискримінації ОСББ і ЖБК;
— спрощення процедури створення та реєстрації ОСББ, реорганізації ЖБК в ОСББ;
— визначення заходів зі спрощення процедури передачі земельних ділянок у постійне користування ОСББ/ЖБК та в спільну сумісну власність співвласникам будинку;
— створення на базі ГО «Всеукраїнська асоціація ОСББ і ЖБК» Фонду розвитку і підтримки ОСББ та ЖБК (револьверний фонд), формування стартового капіталу фонду.
 
Дякуємо організаторам, партнерам, учасникам заходу Адже актуальні проблеми варто обговорювати та працювати над їх розв’язанням.