(Українська) ЗАБЕРИ СВІЙ КЕШБЕК
Viber Icon Telegram Icon
(Українська) Встановлюй ЧАТ-БОТ Viber або Telegram
(Українська) ДЕТАЛЬНІШЕ
Scroll Donw Icon

POLIMIN CLUB UKRAINE

ЧТО ТАКОЕ PCU И КАК ВСТУПИТЬ В КЛУБ?

Это программа лояльности «POLIMIN CLUB UKRAINE», благодаря которой Вы можете получить возврат части денежных средств на Вашу банковскую карту. Став участником программы, Вы будете обеспечены техподдержкой 24/7, а также будете первыми узнавать о выгодных предложениях и новостях о нас и наших продуктах. Для того чтобы вступить в «POLIMIN CLUB UKRAINE» Вам нужно сделать всего лишь три простых шага…

1.
(Українська) ПРИДБАТИ ТОВАР ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЮ ПОЗНАЧКОЮ

(Українська)

Купуйте продукцію торгівельної марки POLIMIN, яка позначена акційною позначкою «КОД ВСЕРЕДИНІ» і/або з логотипом програми лояльності POLIMIN CLUB UKRAINE. Наразі, це продукти з WORLD SERIES P-24 ELASTIC та P-25 GELFIX SUPER ELASTIC.

Graphic Image Mobile
2.
(Українська) ВСТАНОВЛЮЄМО ЧАТ-БОТ

(Українська)

Щоб стати учасником Програми лояльності POLIMIN CLUB UKRAINE, потрібно пройти попередню реєстрацію за допомогою чат-ботів у Viber або в Telegram.

Обираємо зручний для вас месенджер! Проходимо реєстрацію у чат-бот, дотримуючись його підказок. Для цього потрібно надати наступну інформацію:

– власний номер мобільного телефону;
– прізвище, ім’я, по батькові;
– персональний ідентифікаційний податковий номер* (ІПН)**;
– фото персонального ідентифікаційного податкового номеру (ІПН).

Після успішної перевірки наданих даних, про що ви отримаєте повідомлення у чат-бот, та дотримуючись його підказок потрібно додати:

– номер вашої банківської картки*** для зарахування коштів за придбану акційну продукцію.

Phone Icon Right icon telegram QR icon Right icon Bot icon
Viber Icon Telegram icon

(Українська)

* Всі символи необхідно ввести вручну.

** Якщо ви маєте право не володіти ІПН і маєте про це позначку в паспорті, тоді необхідно ввести серію і номер паспорта або номер ID-картки та надіслати фото всіх заповнених сторінок паспорта. Фото потрібно завантажувати по одному за раз, дотримуючись підказок чат-бота.

*** Потрібно вказати номер платіжної картки, відкриту особисто на ваше ім’я (інакше у виплаті може бути відмовлено). З метою безпечного обміну даними необхідно вказувати виключно номер платіжної картки (16 цифр з її лицьової сторони). В жодному разі не передавайте будь-які інші дані вашої платіжної картки. .

3.
(Українська) РЕЄСТРУЙТЕ КОД

(Українська)

Переходьте у чат-бот програми лояльності, в якому ви пройшли реєстрацію, дотримуючись його підказок:

– Обирайте кнопку «Мої бонуси»

Реєстрація кодів відбувається в два етапи:

– Реєстрація унікального 8-значного циферно-буквенного реєстраційного коду*

– Пересилання фото реєстраційного коду, який було успішно введено **.

* Унікальний 8-значний циферно-буквений реєстраційний код нанесений спеціальною фарбою всередині упаковки продукції в місці, позначеному з зовнішнього боку упаковки. Код перевіряється автоматично. Якщо введений код коректний, вам надійде повідомлення, що він прийнятий, і дотримуючись підказок чат-боту, переходьте до другого етапу реєстрації коду. У разі, якщо код надано не коректно, або він був використаний раніше, чат-бот надішле про це повідомлення, і наступний етап буде недоступний.

** Після успішного проходження першого етапу перевірки коду, дотримуючись підказок чат-бота, надсилайте фото реєстраційного коду, який був попередньо перевірений.

Phone bot Right icon Code gsk
4.
(Українська) ОТРИМУЙ ГРОШІ

(Українська)

Після успішної реєстрації кодів, чекайте на зарахування коштів на свою банківську карту, зареєстровану в програмі лояльності POLIMIN CLUB UKRAINE. Для відстеження зарахування коштів рекомендуємо підключити послугу sms-повідомлення від вашого банку. ***

Money Right icon Card

(Українська)

*** Гроші зараховуються на карту в період, що не перевищує 7 банківських днів з моменту реєстрації і перевірки реєстраційного коду.