POLIMIN

24 травня

Polimin, як національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей та лакофарбових матеріалів, відтепер в Лізі Майстрів.
Мета партнерства: підтримка вітчизняного виробника, популяризація українського продукта, а головне – формування кластеру висококваліфікованих спеціалістів серед широкої аудиторії майстрів у сфері будівництва. Наш майстер повинен не просто познайомитися із матеріалами Polimin, їхніми властивостями та особливостями роботи із ними, він має закарбувати у свідомості, що це якісний і професійний продукт, який потребує конкретних навичок і знань.

І Ліга Майстрів, як найбільша в Україні спільнота професіоналів різних будівельних спеціальностей, яка вже об’єднала понад 16 000 реальних учасників (будівельні майстри, виконроби, власники будівельних компаній, архітектори), всіляко сприятиме у цьому.
«У нас немає географічних кордонів та вузької спеціалізації. Головне – це любов до своєї справи та бажання виконувати свою роботу якісно. Ми за підвищення культури будівництва!» – коментує очільник професійної спільноти Ліга Майстрів, Михайло Грішин.
Співпраця обіцяє бути цікавою і корисною, адже Polimin, це понад 27 років досвіду у виробництві інноваційних продуктів і розробці комплексних рішень для будівельного ринку, це довіра мільйонів клієнтів і світове визнання. Ми є першим системним експортером сухих будівельних сумішей на зовнішні ринки у вже понад 20 країн відповідно до європейських стандартів.

Наразі, Polimin проводить 3-4 майстер-класи, близько 35 семінарів та 30 навчальних тренінгів щомісяця. Проводячи власні навчальні заходи, ми щораз комунікуємо з сотнями майстрів різних профілів, кожен з яких має безцінний багаж знань. А тому новий формат практикумів та різних активностей спільно із Лігою Майстрів тільки підсилить ефективність і збільшить інтерес до нашого продукту.
Впевнені, що відтепер кожен учасник Ліги Майстрів матиме змогу наживо випробувати матеріали Polimin, переконатися в якості і надійності широкого асортименту вітчизняного товару, а головне – скористатися усіма перевагами унікальної програми лояльності Polimin Club Ukraine

Долучайтеся і слідкуйте за анонсами наших спільних офлайн та онлайн подій!