Навіщо утеплювати. Системи утеплення Polimin

ценыНавіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викличе здивування – адже всі розуміють, що хороший господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Для довідки, пінопласт товщиною 10 см, по своїй теплопровідності дорівнює півтораметрової цегляній стіні. Що це означає? Це означає, що для того, щоб зробити товщину стіни, необхідну для комфортного проживання людини, є два шляхи: можна зробити стіни товщиною в півтора – два метри (так, наприклад, будувалися свого часу палаци) або можна зробити стіну товщиною, достатньою для влаштування перекриттів, але при цьому передбачити пристрій зовнішньої теплоізоляції на даному будинку. При цьому економія на стіновому будівельному матеріалі і роботі по його укладанні перекриє вартість системи утеплення.

Тобто, по-перше, утеплення новобудов забезпечує економію будівельного матеріалу.

По-друге, застосування технології фасадного утеплення забезпечить економію на опаленні до 30%.

По-третє, застосування системи зовнішньої теплоізоляції дозволить також економити гроші і на охолодження приміщень влітку! Адже якщо взимку система утеплення дозволяє ефективно зберігати тепло всередині приміщення, то влітку вона ж допомагає підтримувати там певну задану температуру. Як відомо, для охолодження приміщень в основному застосовують різні системи кондиціонування повітря. У будівлях ж, які були зовні утеплені, час роботи кондиціонерів буде скорочено в кілька разів.

За даними енергетичних досліджень, в житлових будинках до 40% теплових втрат відбувається через зовнішні стіни!polimin-uteplennia

  • Зниження до мінімуму теплових втрат, які відбуваються через зовнішні стіни будівель, дає можливість на 30% і більше скоротити витрати: взимку – на опалення, влітку – на кондиціонування, а, значить – заощадити Ваші гроші.
  • Відповідно сучасними будівельними нормами, необхідний опір теплопередачі зріс в 3-3,5 рази в порівнянні зі старими нормами (раніше R1, нова норма R3,3).
  • Найбільшого поширення набула система зовнішньої теплоізоляції, яку умовно називають скріпленої («мокрого» типу). У європейських країнах на її частку припадає приблизно 70% загального ринку утеплення.
  • Результати досліджень систем зовнішньої теплоізоляції, проведених за допомогою сучасних методів і приладів, дають можливість оцінити ефективність використання тієї чи іншої системи утеплення огороджувальних конструкцій з урахуванням їх довговічності, експлуатаційної надійності та ремонтопридатності, а також технологічних параметрів, архітектурно-естетичних можливостей і економічних показників.