Матеріали для теплоізоляції

системы-утепления

Сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, як ніколи актуальною стала проблема утеплення житла. Нові вимоги до будівництва і ремонту фасадів будівель також привели до необхідності їх додаткової теплової захисту. Оптимально з вирішенням поставленого завдання справляється так званий легкий “мокрий” метод скріпленої теплоізоляції, який дозволяє не тільки підвищити енергоефективність опалювальних систем і сприяє значному скороченню витрат на опалення / охолодження будівлі, але і забезпечує йому неповторність фасаду згідно різних архітектурних і естетичних вимог. Утеплення фасаду здатне допомогти в заощадженні коштів, адже воно дає можливість щорічно на 30% і більше скоротити витрати на опалення, а значить – економить ваші гроші. За розрахунками фахівців, витрати на проведення теплової модернізації будівель окупаються за 4-12 років, при цьому довговічність системи утеплення може досягати 35 років.

Нижче представлений “пиріг” пропонованої нами системи POLIMIN ТЕПЛО-ФАСАД з його основними шарами:

 1. Грунтовка глибокопроникаюча Polimin АС-5 / АС-7PIROG
 2. Клей для кріплення пінополістиролу Polimin П-22 «Мульти-клей» або клей для кріплення мінеральної вати – Polimin П-19 «Тепло-фасад» / Polimin П-20 «Тепло-фасад АРМ» / Polimin П-21 «Тепло-фасад ПРО »
 3. Плита утеплювача (пінополістирол або мінеральна вата)
 4. Дюбель (анкер)
 5. Цокольний профіль
 6. Армуючий клей Polimin П-20 або Polimin П-21
 7. Лугостійка склосітка
 8. Тонуюча грунтовка Polimin АС-3 «Контакт-грунт»
 9. Декоративна штукатурка з фактурою «короїд» Polimin АК-20 або з фактурою «баранець» Polimin АВ-15 / Polimin ШФ-1 «Фасад-декор короїд» / Polimin ШЦ-3 «Фасад-декор шагрень»

Правильно зроблена система утеплення фасаду забезпечує:

 • підвищений тепловий захист будівель, що сприяє більш економною експлуатації опалювальних систем;
 • комфортні умови проживання;
 • зменшення температурних деформацій зовнішніх стін новобудов;
 • усунення дефектів і руйнувань, які виникли в процесі експлуатації будівель;
 • можливість забезпечити неповторність фасадів згідно різних архітектурних і естетичних побажань.

У даному розділі представлені клею для утеплювачів і армування П-19, П-20 і П-21. Так само в систему утеплення входять суміші з інших розділів – грунтовки і декоративні матеріали.