Виробництво сумішей

claid3

З появою в другій половині 90-х років на українському ринку перших імпортних сухих будівельних сумішей почали кардинально змінюватися методи оздоблювальних  робіт в українському будівництві і “Фомальгаут“, одним з перших в Україні, почав виробляти вітчизняні суміші.

У 1999 компанія «Фомальгаут-Полімін», що увійшла до групи «Фомальгаут», розпочала виробництво продукції під власною торговою маркою «Polimin». Сьогодні ця компанія є лідером на ринку сухих будівельних сумішей України серед вітчизняних виробників, володіє 5-ма заводами сухих сумішей, які вдало розташовані з точки зору логістики: 2 в Києві, один у м. Красний Лиман (Донецька область), один в м. Цюрупинськ (Херсонська область) та с. Пустоіванне (Рівненська область). На заводах встановлено автоматичне обладнання провідних європейських виробників в цій галузі. Загальний обсяг виробництва сухих сумішей становить понад 370 тис. т. на рік.

Асортимент сумішей «Polimin» сьогодні налічує понад 120 найменувань, серед яких: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, гіпсові, вапняні, декоративні, акрилові), шпаклівки, грунтовки, розчини для кладки, суміші для газобетону і ін.

Завдяки тому, що всі заводи «Polimin» використовують в основному вітчизняну сировину і побудовані без залучення іноземних інвестицій і не обтяжені кредитами, це дає можливість проводити розумну цінову політику з гнучкою системою знижок.

Сьогодні продукція «Polimin» має багато нагород за якість (Вища проба, Вибір року, Фаворит успіху і ін.), Одними з останніх нагород є диплом переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» та Національний сертифікат «Лідер галузі» за основним виду діяльності.

З 2003 року виробництво сухих будівельних сумішей «Polimin» сертифікується за міжнародною системою ISO-9001.

Суміші Polimin є першими українськими сумішами, які отримали сертифікат СЄ і з 2015 року з успіхом експортуються в країни Європи.