Polimin Тепло-Фасад

Презентация_ЦУФ_Polimin-Тепло-Фасад-2016

Центри утеплення «POLIMIN ТЕПЛО-ФАСАД» пропонують утеплення фасадів “під ключ”. Тут Ви знайдете все необхідне: широкий вибір якісних екологічно чистих матеріалів, цінні поради щодо вирішення проектних, технічних та будівельно-монтажних питань, а також бригади досвідчених фахівців, які швидко і якісно виконають всі поставлені завдання.

Якщо Ви цінуєте якість, довговічність, зручність в роботі, а найголовніше свої гроші – тоді ласкаво просимо до нас! Ми допоможемо Вам у виборі матеріалів, надамо Вам професійну консультацію та головне – втілимо Вашу ідею в результат, яким Ви залишитеся задоволені! Центр утеплення фасадів «POLIMIN ТЕПЛО-ФАСАД» надасть досвідчених фахівців в даній сфері, які швидко і якісно виконають роботи з утеплення будівель і фасадів в найкоротші терміни.

  • У нашому центрі Ви завжди зможете: отримати професійну консультацію з питань утеплення будинку, котеджу або квартири;
  • замовити виїзд фахівця на об’єкт;
  • знайти спеціалізовану сертифіковану бригаду для виконання робіт з утеплення будь-якого рівня складності (незалежно від висоти);
  • оформити гарантію на виконану систему зовнішнього утеплення квартири.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Правильно розрахована і скомплектована система утеплення дозволить не тільки заощадити кошти на електроенергію, але подарує комфорт і затишок вашої сім’ї.теплый дом

 

На сайті центрів утеплення Ви зможете дізнатися про можливі способи і технології утеплення житлових будинків та їх переваги та недоліки, про матеріали, які застосовуються при роботах з утеплення, про помилки при утепленні фасадів і дефектах до яких вони призводять, а також зможете довідатися про ціни на наші послуги з утеплення та гарантії, які ми даємо.