FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY

Соціально-просвітницький проект отримав назву «FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY» (нім. Universität, від лат. universitas — «сукупність»),оскільки має намір об’єднати тих, хто вчить, і тих, хто навчається,   тих, кому потрібні навчені, і тих, хто не байдужий до створення якісного життя в Україні, сприяє успішності кожного українця.

«FOMALGAUT  BUILDING UNIVERSITY», скорочена назва FВU,  (далі – Проект) – це відкритий та доступний навчально-технологічний простір, який мобільно реагує на інновації в сфері будівництва, запити та попити здобувачів освіти,  адаптує сучасні освітні методики та медіа-ресурси, інформаційний матеріал для різної цільової аудиторії (первинна професійна освіта, перепідготовка, підвищення кваліфікації, короткотермінові курси, навчання для осіб з особливими потребами), пропонуючи навчання на компетентнісній основі. Це реалізація філософії комплементарного державно-приватного партнерства в професійному розвитку особи та її життєвих навичок, яке передбачає сталість та системність, відкритість та консолідованість. Це Проект координації та керування  різновекторними видами діяльності, орієнтований  на створення української моделі Центру професійної досконалості (Center of  Excellence)

 

МЕТА ПРОЕКТУ

  1. Створення універсального дизайну освітньої платформи (Центр професійної досконалості) для неперервного професійного розвитку особистості, навчання упродовж життя, для комунікацій між закладами професійної (професійно-технічної) освіти, роботодавцями, національними виробниками, органами державної влади та місцевого самоврядування.
  2. Розробка та допомога в реалізації професійних траєкторій економічно-активного населення (формування технологічно обізнаного робітника з широким спектром компетентностей, професійної освіченості, підвищення кваліфікації, перекваліфікація робітників для будівельної індустрії, мотивація молоді до стартапів).
  3. Сприяння підвищенню престижності будівельних робітничих професій в українському соціумі.
  4. Сприяння формуванню якісного трудового потенціалу України.

Презентація проекту

Детальний опис проекту

группа фомальгаут